PRIPREMNA NASTAVA

ZA UPIS U OSNOVNU MUZIČKU ŠKOLU

Obuhvata moderne i inovativne metode prilagođene svakom detetu. Može biti grupna ili individualna.

PROGRAM RADA PRIPREMNE NASTAVE (za uzrast od 5 do 9 godina)
     - Tehnika disanja i pravilnog držanja
     - Korelacija sa sportom - razvoj motorike
     - Retorika - kroz tehniku raspevavanja deca učepravilan izgovor teških slova
     - Razvoj motorike šake - "veseli prstići"
     - Muzičko opismenjavanje
          - deca uče note, pevaju i slušaju muziku
          - upoznaju različite muzičke instrumente
          - upoznaju kompozitore i muzičke stilove

ZA UPIS U SREDNJU MUZIČKU ŠKOLU

Srednja muzička škola "Amadeus" školuje buduće zaposlene u obrazovanju, kulturi, umetnosti i javnom informisanju.

AKO STE REDOVAN ILI VANREDAN UČENIK OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE

AKO NEMATE ZAVRŠENU OSNOVNU MUZIČKU ŠKOLU

U toku ove školske godine budite deo pripremne nastave za UPIS u srednju muzičku školu "AMADEUS"!

Licencirani profesori i stručni saradici naše škole pomoći će Vam da ostvarite svoj cilj!

- muzički predmeti + gimnazijski - zajedno ili odvojeno - VAŠ JE IZBOR!

REDOVNO ILI VANREDNO ŠKOLOVANJE

U želji da omogući što bolje uslove za razvoj i motivaciju mladih i talentovanih učenika, srednja muzička škola "Amadeus" je napravila poseban program za svoje srednjoškolce.

-Volite muziku, aranžiranje, komponovanje, organizaciju, rad u studiju, a ne želite da zapostavite opšte obrazovanje?

UPIŠITE TEORETSKI ODSEK ILI MUZIČKU PRODUKCIJU!

-Svirate neki instrument ili lepo pevate?

UPIŠITE INSTRUMENTALNI ODSEK

-Ljubitelj ste tradicionalne muzike, istorije kulture i narodnih običaja, a lepo pevate ili svirate neki instrument?

UPIŠITE ETNOMUZIKOLOGIJU

Uz inovativne programe i projekte učenici stiču praksu i neophodna znanja iz osnova pravnog sistema, osnova organizacije rada, marketinga i medijskog oglašavanja (public relations). Sa diplomom srednje muzičke škole "Amadeus" učenik može da konkuriše na sve državne i privatne fakultete, visoke škole i akademije u zemlji i inostranstvu.

Steknite veštine i sposobnosti koje će vam otvoriti nove mogućnosti!

POZOVITE I ZAKAŽITE RAZGOVOR!